BackBack

KREVAT ecru 160x200cm/CODE PAK 049-000054

Lek 60,000

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE Krevat  pëlhurë ecru 160x200cmKy shtrat ka një stil minimal. Ka konstruksion cilësor dhe dizajni i tij përshtatet në çdo dekorim.SpecifikimetMateriali: Kornizë prej MDFMbështetje në 4 këmbë e...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

Krevat  pëlhurë ecru 160x200cm

Ky shtrat ka një stil minimal. Ka konstruksion cilësor dhe dizajni i tij përshtatet në çdo dekorim.

Specifikimet
Materiali: Kornizë prej MDF
Mbështetje në 4 këmbë e bërë nga PP
Tapiceri 100% pëlhurë
Ai përfshin slats
Ideale e kombinuar me dyshekë me trashësi 20/25 cm
Dimensionet e dyshekut 160x200 (nuk perfshihen ne cmim)

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 171 cm.
Thellësia: 218 cm.
Lartësia: 117 cm.
Lartësia e shtratit: 30 cm

Komentet
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.