BackBack

KREVAT castillo-toro colour 160x200/CODE PAK123-000008

Lek 23,200

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE Krevat dopio ne ngjyre castillo-toro 160x200Ky shtrat ka një stil minimal. Ka konstruksion cilësor dhe dizajni i tij përshtatet në çdo dekorim.SpecifikimetMateriali: Kornizë prej chipboard me veshje...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

Krevat dopio ne ngjyre castillo-toro 160x200

Ky shtrat ka një stil minimal. Ka konstruksion cilësor dhe dizajni i tij përshtatet në çdo dekorim.

Specifikimet
Materiali: Kornizë prej chipboard me veshje druri letre
4 këmbë të qëndrueshme
Dimensionet e dyshekut 160x200 (nuk perfshihen ne cmim)
Ai përfshin rrasa ortopedike
Ngjyra: Castillo-toro

Dimensioni i produktit:
Gjatësia 167.5 cm.
Gjerësia 203 cm.
Lartësia 102 cm.

Dimensionet e tjera:
Hapësirë e lirë poshtë krevatit: 11.5cm
Slats fillon nga 31.5 lartësi

Komentet
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.