BackBack

KREDENCE WOODEN CONSOLE TABLE W/MIRROR GOLD/BLACK 100X40X78CM/CODE 3-50-280-0013

Lek 34,320

KREDENCE WOODEN CONSOLE TABLE W/MIRROR GOLD/BLACK 100X40X78CM/ CODE 3-50-280-0013

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KREDENCE WOODEN CONSOLE TABLE W/MIRROR GOLD/BLACK 100X40X78CM/

CODE 3-50-280-0013

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.