BackBack

KREDENCE W/MIRROR NATURAL 103X40X80CM/CODE3-50-866-0001

Lek 71,300 Lek 35,000

KREDENCE W/MIRROR NATURAL 103X40X80CM/ CODE3-50-866-0001

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

KREDENCE W/MIRROR NATURAL 103X40X80CM/

CODE3-50-866-0001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.