BackBack

Kredence golden metal legs 90x38.5x77cm/CODE PAK071-000855

Lek 18,070

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Kredence në ngjyrë mermeri të bardhë me këmbë metalike të artë 90x38.5x77cmKjo konsol kombinon thjeshtësinë dhe stilin bashkëkohor dhe është ideale për jetesë kompakte!Specifikimet:* Bërë nga chipboard me...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Kredence në ngjyrë mermeri të bardhë me këmbë metalike të artë 90x38.5x77cm

Kjo konsol kombinon thjeshtësinë dhe stilin bashkëkohor dhe është ideale për jetesë kompakte!

Specifikimet:
* Bërë nga chipboard me cilësi të lartë me veshje melamine
* Përfshin: 1 sirtar dhe 1 derë me varëse – kabinet
* Montuar në mur
* E disponueshme ne ngjyre mermeri te bardhe - te arte

Dimensionet:
Gjatësia: 90 cm
Thellësia: 38.5 cm
Lartësia: 77 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.