BackBack

KOMO 90x39x79cm CODE / PAK086-000003

Lek 24,800 Lek 22,320

KOMO 90x39x79cm CODE /PAK086-000003

E shitur

Përshkrimi i Produktit

KOMO 90x39x79cm

CODE /PAK086-000003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.