BackBack

FRUTJERE METALIKE WIRE BASKET 37X19CM/CODE TAK222

Lek 3,400 Lek 2,720

FRUTJERE METALIKE WIRE BASKET 37X19CM/ CODE TAK222

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE METALIKE WIRE BASKET 37X19CM/

CODE TAK222

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.