BackBack

FRUTJERE METAL BASKET/CODE TAK117

Lek 1,500

FRUTJERE METAL BASKET/ CODE TAK117 Reference: TAK117 Height:15Length:23Width:15

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE METAL BASKET/

CODE TAK117

Reference:
TAK117
Height:15
Length:23
Width:15
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.