BackBack

FRUTJERE GLAS/ALUMINUM WHITE/GOLDEN D32X30X20/CODE 3-70-162-0202

Lek 13,900

FRUTJERE GLAS/ALUMINUM WHITE/GOLDEN D32X30X20/ CODE 3-70-162-0202

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

FRUTJERE GLAS/ALUMINUM WHITE/GOLDEN D32X30X20/

CODE 3-70-162-0202

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.