BackBack

FRUTIERE RESIN FOOTED BOWL CHAMPAGNE 30Χ22Χ18/CODE 3-70-110-0090

Lek 6,200

CODE  3-70-110-0090

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  3-70-110-0090
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.