BackBack

Divan fabric grey 225x148x81cm/CODE PAK166-000020

Lek 88,900

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  Divan-krevat pëlhurë gri 225x148x81cmSpecifikimet:* E bërë nga MDF me veshje prej druri, pëlhurë dhe PP (këmbët)* Funksioni i shtratit.* Jastëkët e sediljeve (përmasat: 66x39x20 cm) janë të...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

Divan-krevat pëlhurë gri 225x148x81cm

Specifikimet:
* E bërë nga MDF me veshje prej druri, pëlhurë dhe PP (këmbët)
* Funksioni i shtratit.
* Jastëkët e sediljeve (përmasat: 66x39x20 cm) janë të lëvizshëm.
* Përfshin: 2 jastëkë dekorativë në të njëjtën ngjyrë me divanin.
* Divani ka këmbë elegante në ngjyrë të zezë nga PP për mbështetjen më të mirë të mundshme.

Dimensionet e divanit:
Gjatësia: 225 cm.
Thellësia: 148 cm.
Lartësia: 81 cm
Lartësia e sediljes: 44 cm
Thellësia e sediljes: 53 cm
Thellësia totale e divanit: 84 cm - Thellësia e divanit: 70 cm.

Dimensionet e shtratit:
Gjatësia: 194 cm.
Thellësia: 135 cm.
Lartësia: 44 cm.

Dimensioni i gjoksit: 64x142x27 cm.

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.