BackBack

DEKOR ZEMER METALLIC/WOODEN HEART WITH COUPLE DECO GOLDEN/NATURAL 26X5X28 / CODE 3-70-985-0057

Lek 2,400 Lek 1,920

DEKOR ZEMER METALLIC/WOODEN HEART WITH COUPLE DECO  26X5X28 / CODE 3-70-985-0057

E shitur

Përshkrimi i Produktit

DEKOR ZEMER METALLIC/WOODEN HEART WITH COUPLE DECO  26X5X28 /

CODE 3-70-985-0057

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.