BackBack

DEGE LULE/CODE LOL713K6

Lek 1,800 Lek 1,440

DEGE LULE/ CODE LOL713K6

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

DEGE LULE/

CODE LOL713K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.