BackBack

TAVOLINE metallic white D70x72cm/CODE PAK 243-000086

Lek 9,940

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE  Tavolina  metalike white D70x72cmSpecifikimet:Kornizë e qëndrueshme prej metali të cilësisë së lartë me rezistencë ndaj konsumit dhe kohës.Ofrohet ne ngjyre: whiteDimensionet e produktit:Diametri: 70 cmLartësia: 75 cmKomente:Produkti dorëzohet...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE 

Tavolina  metalike white D70x72cm

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme prej metali të cilësisë së lartë me rezistencë ndaj konsumit dhe kohës.
Ofrohet ne ngjyre: white

Dimensionet e produktit:
Diametri: 70 cm
Lartësia: 75 cm

Komente:
Produkti dorëzohet në paketimin e tij të fabrikës i montuar.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.