BackBack

KARRIGE kadife kafe antike-këmbë arre 49x52x91cm/CODE PAK190-000036

Lek 11,620

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife kafe antike-këmbë arre 49x52x91cm/CODE PAK190-000036Ergonomia, komoditeti dhe luksi kombinohen në mënyrë perfekte në këtë karrige .Specifikimet:Kornizë e qëndrueshme prej druri. Pjesa e pasme dhe sedilja...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE kadife kafe antike-këmbë arre 49x52x91cm/CODE PAK190-000036

Ergonomia, komoditeti dhe luksi kombinohen në mënyrë perfekte në këtë karrige .

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme prej druri. Pjesa e pasme dhe sedilja janë bërë nga kompensatë, një material i përdorur gjerësisht në mobilje të qëndrueshme.
Tapiceri karrige me shkumë që ndihmon sediljen të ruajë formën e saj dhe me pëlhurë të butë veluri shumë rezistente ndaj gërryerjes.
Ofrohet në ngjyrë kafe antike-arre

Dimensionet:
Gjatësia: 49 cm
Gjerësia: 52 cm
Lartësia: 91 cm
Lartësia e sediljes: 49 cm
Thellësia e sediljes: 42 cm
Lartësia e shpinës: 43 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 6.85
Net Weight product 6.2
Lenght product 49
Width product 52
Height product 91
Material VELVET - WOOD
Color BEIGE ANTIQUE - WALNUT
K/D YES
Number product package 2
Package pcs 4
Dimension package 75x63x52 53x58x51
CBM pcs 0.1
CBM package 0.402
Volume weight product 20.123

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.