BackBack

KOMPLET NDENJE 4pc metal black-ratan natyral/CODE PAK 200-000336

Lek 52,000

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE KOMPLET NDENJE 4pc metal black-ratan natyral/CODE PAK 200-000336Dëshironi një komplet të qëndrueshëm  për ballkonin ose kopshtin tuaj që do të përmirësojë estetikisht hapësirën tuaj.Kompleti përbëhet nga një...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

KOMPLET NDENJE 4pc metal black-ratan natyral/CODE PAK 200-000336

Dëshironi një komplet të qëndrueshëm  për ballkonin ose kopshtin tuaj që do të përmirësojë estetikisht hapësirën tuaj.

Kompleti përbëhet nga një divan, dy kolltuqe dhe një tavolinë

Karakteristikat teknike të tavolinës:
Kornizë e qëndrueshme prej metali të cilësisë së lartë (këmbët D50mm).
Kryesisht tavolina e bërë nga ratan prej palme kacavjerrëse dhe xham i temperuar .Me skaje të rrumbullakosura për të shmangur dëntimet.
Xhami: xhami i temperuar 6 mm - transparent.
Qëndrueshmëri e lartë: e përshtatshme për përdorim të jashtëm të ekspozuar ndaj motit dhe lagështisë.
E disponueshme në ngjyra: Natyrale - E zezë.
Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 100 cm
Gjerësia: 45 cm
Lartësia: 46 cm

Karakteristikat teknike të një divani 2-vendësh:
Kornizë e qëndrueshme prej metali të cilësisë së lartë (këmbët D50mm) 
Sipërfaqja e divanit kryesisht nga ratani prej palme kacavjerrëse 
Ka jastëk për sediljen e divanit 2cm në ngjyrë të bardhë fildishi.
Qëndrueshmëri e lartë: e përshtatshme për përdorim të jashtëm të ekspozuar ndaj motit dhe lagështisë.
E disponueshme në ngjyra: Natyrale - E zezë.
Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 120 cm
Gjerësia: 55 cm
Lartësia: 79 cm

Karakteristikat teknike të karriges:
Kornizë e qëndrueshme prej metali të cilësisë së lartë (këmbët D50mm) me rezistencë ndaj stresit dhe konsumit.
Sipërfaqja e kolltukut kryesisht prej ratani.
Ka një jastëk për sediljen e sediljes 2cm në ngjyrë të bardhë fildishi.
Qëndrueshmëri e lartë: e përshtatshme për përdorim të jashtëm të ekspozuar ndaj motit dhe lagështisë.
E disponueshme në ngjyra: Natyrale - E zezë.
Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 61 cm
Gjerësia: 57 cm
Lartësia: 80 cm


Komentet:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike. Tavolina ka nevojë për montim dhe vjen me një udhëzues të detajuar montimi dhe karriget dhe divani kërkojnë vetëm vidhosje në këmbë.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga mënyra se si shfaqet në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.