BackBack

KARRIGE Plexiglas transparente 51x50x88cm/CODE PAK231-000001

Lek 18,700

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE Plexiglas transparente 51x50x88cm/CODE PAK231-000001Karrige në një dizajn modern me nuanca të veçanta. Një ndenjëse që nuk është e zakonshme. Ajo kombinon në mënyrë harmonike dizajnin modern...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE Plexiglas transparente 51x50x88cm/CODE PAK231-000001

Karrige në një dizajn modern me nuanca të veçanta. Një ndenjëse që nuk është e zakonshme. Ajo kombinon në mënyrë harmonike dizajnin modern me materialet e sotme të qëndrueshme. Bërë nga polikarbonat transparent i derdhur me teknologji gazi të gjeneratës së fundit për qëndrueshmëri absolute. Do të përmirësojë dekorimin e hapësirës suaj. E përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, ideale për dyqane, hotele, restorante. E stivueshme, në shumë ngjyra me mbrojtje UV për mbrojtje maksimale nga dielli.

Specifikimet:
* Materiali: Polikarbonat (PC)
* Ngjyra: transparente/e qartë
* Stackable
* Mbrojtje UV

Dimensionet:
Gjatësia: 51 cm
Gjerësia: 50 cm
Lartësia: 88 cm
Lartësia e sediljes: 46 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 5.800
Net Weight product 4.950
Lenght product 51
Width product 50
Height product 88
Minimum height product 46
Material PC
Color TRANSPARENT
K/D NO
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 66x51x104
CBM pcs 0.0861
CBM package 0.345
Volume weight product 17.238

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.