BackBack

KARRIGE METALIKE E ZEZE ME JASTEK 63X56X80 / CODE PAK058-000020

Lek 6,200

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE METALIKE  E ZEZE ME JASTEK 63X56X80 / CODE PAK058-000020 Nëse dëshironi një karrige moderne që do të zbukuroje hapësirën tuaj, atëherë karrigia Seth është zgjedhja ideale. E...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE METALIKE  E ZEZE ME JASTEK 63X56X80 / CODE PAK058-000020


Nëse dëshironi një karrige moderne që do të zbukuroje hapësirën tuaj, atëherë karrigia Seth është zgjedhja ideale. E përshtatshme për shtëpinë, zyrën apo edhe kopshtin tuaj.

Specifikimet:
* Materiali: Metal me cilësi të lartë dhe rezistencë ndaj konsumit, kohës dhe kushteve të motit nëse instalohet jashtë.
*Ngjyra e zezë
* Korniza mbështetet në dy këmbë metalike të qëndrueshme
* Ka një jastëk të zi prej PVC cilësore, ideal për madhësinë e sediljes për rehati më të madhe

Dimensionet e produktit:
Gjatësia: 58 cm
Gjerësia: 50 cm
Lartësia: 71 cm
Lartësia e sediljes: 48 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet i montuar, në ambalazh fabrike dhe me një udhëzues montimi të detajuar.
Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 4,7
Net Weight product 4,5
Lenght product 58
Width product 50
Height product 71
Minimum height product 48
Material METAL WIRE - PVC CUSHION
Color BLACK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 4
Dimension package 60x41x60
CBM pcs 0.037
CBM package 0.148
Real Weight product 4,5
Volume weight product 7.38

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.