BackBack

KARRIGE VELVET E VERDHE ME KEMBE TE ZEZA 45.5X58/80 / CODE PAK058-000012

Lek 7,100

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE  VELVET E VERDHE ME KEMBE TE ZEZA  45.5X58/80 / CODE PAK058-000012Kjo karrige ngrënieje bashkëkohore është një shtesë praktike por me stil për çdo aranzhim bashkëkohor të...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE  VELVET E VERDHE ME KEMBE TE ZEZA  45.5X58/80 / CODE PAK058-000012

Kjo karrige ngrënieje bashkëkohore është një shtesë praktike por me stil për çdo aranzhim bashkëkohor të dhomës së ngrënies.

Specifikimet:
* Kornizë prej metali (1.5x25x1.5mm).
* Sedilja dhe shpina prej kadifeje.
* E disponueshme në ngjyrë të verdhë-zi.

Dimensionet:
Gjatësia: 45,5 cm
Thellësia: 58 cm
Lartësia totale: 80 cm
Lartësia e sediljes: 46 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 6
Net Weight product 5,750
Lenght product 45.5
Width product 58
Height product 80
Minimum height product 46
Material METAL,VELVET
Color YELLOW - BLACK
K/D YES
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 68x65x47
CBM pcs 0,051
CBM package 0,208
Real Weight product 5,750
Volume weight product 10,387
Comments

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.