BackBack

KARRIGE kadife kafe antike dhe bezhe me kembe gold 49x52x88cm/CODE PAK190-000021

Lek 15,500

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE kadife kafe antike dhe bezhe me kembe gold 49x52x88cm/CODE PAK190-000021 Dizajni klasik është i kombinuar në mënyrë perfekte me dizajnin modern në këtë karrige. Një karrige...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 


KARRIGE kadife kafe antike dhe bezhe me kembe gold 49x52x88cm/CODE PAK190-000021


Dizajni klasik është i kombinuar në mënyrë perfekte me dizajnin modern në këtë karrige. Një karrige që mund të përputhet me çdo stil dekorimi duke ju dhënë në të njëjtën kohë rehati me dizajnin e saj cilësor.

Specifikimet:
Kornizë e qëndrueshme metalike me rezistencë të lartë ndaj peshës dhe konsumit. Pjesa e pasme dhe sedilja janë bërë nga MDF, një material i përdorur gjerësisht në mobilje të qëndrueshme.
Tapiceri karrige me shkumë që ndihmon sediljen të ruajë formën e saj dhe me pëlhurë të butë veluri shumë rezistente ndaj gërryerjes dhe konsumimit.
Dizajni i shpinës së lakuar ndjek shtyllën kurrizore, duke mbështetur belin. Pjesa e poshtme dhe e pasme e shpinës janë ngjyrë bezhë.
Ofrohet ne ngjyre antike kafe - bezhe - shkelqim ari

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 49 cm.
Gjerësia: 52 cm.
Lartësia: 88 cm.
Lartësia e sediljes: 44 cm
Thellësia e sediljes: 43 cm
Lartësia e shpinës: 43 cm.
Përmasat e këmbëve: 50x42 cm
Trashësia e shkumës së sediljes: 7 cm
Trashësia e shkumës së pasme 4.5 cm

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj

ATTRIBUTES
Gross Weight 6.6
Net Weight product 6.2
Lenght product 49
Width product 52
Height product 88
Minimum height product 44
Material METAL - VELVET - PU
Color BROWN - GOLDEN
K/D YES
Number product package 2
Package pcs 4
Dimension package 78x61x50 15x42x68
CBM pcs 0.070
CBM package 0.070
Volume weight product 14.037

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.