BackBack

KARRIGE Plexiglas gri transparente 50x54x82cm/CODE PAK231-000006

Lek 18,000

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE Plexiglas gri transparente 50x54x82cm/CODE PAK231-000006Karrige në një dizajn modern me nuanca të veçanta. Një ndenjëse që nuk është e zakonshme. Ajo kombinon në mënyrë harmonike dizajnin...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE Plexiglas gri transparente 50x54x82cm/CODE PAK231-000006

Karrige në një dizajn modern me nuanca të veçanta. Një ndenjëse që nuk është e zakonshme. Ajo kombinon në mënyrë harmonike dizajnin modern me materialet e sotme të qëndrueshme. Bërë nga polikarbonat transparent i derdhur me teknologji gazi të gjeneratës së fundit për qëndrueshmëri absolute. Do të përmirësojë dekorimin e hapësirës suaj. I përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, ideal për dyqane, hotele, restorante. E stivueshme, në shumë ngjyra me mbrojtje UV për mbrojtje maksimale nga dielli.

Specifikimet:
* Materiali: Polikarbonat (PC)
* Ngjyra: gri transparente / gri e qartë
* Stackable
* Mbrojtje UV

Dimensionet:
Gjatësia: 50 cm
Gjerësia: 54 cm.
Lartësia: 82 cm.
Lartësia e sediljes: 46 cm.

Vërejtje:
Produkti dorëzohet në ambalazh fabrike.
Nuancat e ngjyrave të produktit mund të ndryshojnë pak nga paraqitja e tij fotografike në ekranin tuaj.

ATTRIBUTES
Gross Weight 5.700
Net Weight product 4.900
Lenght product 49
Width product 54
Height product 84
Minimum height product 46
Material PC
Color GREY TRANSPARENT
K/D NO
Number product package 1,000
Package pcs 4
Dimension package 67x50x97
CBM pcs 0.0812
CBM package 0.325
Volume weight product 16.247

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.