BackBack

KARRIGE VELVET PORTOKALLI GRI ME KEMBE TE ZEZA 45X51/85 / CODE PAK127-000071

Lek 7,750

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE VELVET PORTOKALLI GRI ME KEMBE TE ZEZA 45X51/85 / CODE PAK127-000071Jeni duke kërkuar për një ndenjëse me një dizajn unik që kombinon në mënyrë harmonike dizajnin...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE VELVET PORTOKALLI GRI ME KEMBE TE ZEZA 45X51/85 / CODE PAK127-000071

Jeni duke kërkuar për një ndenjëse me një dizajn unik që kombinon në mënyrë harmonike dizajnin inovativ me materialet e qëndrueshme të kohës suaj? Nëse po, atëherë kjo  karrige është zgjidhja më e mirë.
Një ndenjëse moderne që do të rinovojë ndjeshëm dekorimin e hapësirës tuaj.

Specifikimet:
* E bërë nga kadife PU dhe metal.
* E disponueshme në ngjyrën gri-e zezë-pllakë.

Dimensioni i produktit:
Gjatësia: 45 cm.
Thellësia: 51 cm.
Lartësia: 85 cm.
Lartësia e sediljes: 47 cm
Thellësia e sediljes: 38 cm
Lartësia e shpinës: 41 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

ATTRIBUTES
Gross Weight 5,1
Net Weight product 4,5
Lenght product 45
Width product 51
Height product 85
Minimum height product 47
Material FABRIC - PU - METAL
Color GRAY- BURGUNDY - BROWN - BLACK
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 4
Dimension package 73x50x53
CBM pcs 0.048
CBM package 0.193
Volume weight product 9.6725
Comments
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.