BackBack

KARRIGE LEKURE ME KEMBE INOKSI E BARDHE 43X63/96 / CODE PAK029-000070

Lek 6,850

  AFATI I DOREZIMIT 10 DITE  KARRIGE  LEKURE ME KEMBE INOKSI E BARDHE 43X63/96 / CODE PAK029-000070Karrige anësore moderne e lëmuar drejtkëndëshe me mbështetëse shpine me këmbë të lëmuara inox. Jastëku i karriges është...

Përshkrimi i Produktit

 

AFATI I DOREZIMIT 10 DITE 

KARRIGE  LEKURE ME KEMBE INOKSI E BARDHE 43X63/96 / CODE PAK029-000070

Karrige anësore moderne e lëmuar drejtkëndëshe me mbështetëse shpine me këmbë të lëmuara inox. Jastëku i karriges është i veshur me susta me pu/lider të qëndrueshëm. Ofroni te ftuarve tuaj përvojën më të mirë të ngrënies duke ofruar ushqim, shërbim dhe orendi tërheqëse. Për t'i bërë mysafirët tuaj edhe më të rehatshëm, sedilja është e mbushur me një tapiceri të qëndrueshme, të lehtë për t'u pastruar, prej lëkure.

Specifikimet:
* Bërë prej metali dhe lekure
* E disponueshme në ngjyrën e bardhe-inoksi.

Dimensionet:
Gjatësia: 43 cm
Thellësia: 63 cm
Lartësia totale: 96 cm
Lartësia e sediljes: 47 cm

Komentet:
Paketuar - Kërkohet montim i thjeshtë - Udhëzimet e përfshira
Ngjyra e produktit të dorëzuar mund të ndryshojë pak nga ngjyra e produktit në imazh.

 

ATTRIBUTES
Gross Weight 6,5
Net Weight product 6
Lenght product 43
Width product 63
Height product 96
Minimum height product 47
Material METAL - PU
Color WHITE - CHROME
K/D YES
Number product package 1
Package pcs 4
Dimension package 91x53x51
CBM pcs 0.061
CBM package 0.246
Real Weight product 6
Volume weight product 12.195

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.