BackBack

BERES KAFEJE COFFEE MAKER 350ML 7.5x19 CM /CODE RIT109

Lek 1,800 Lek 1,260

BERES KAFEJE COFFEE MAKER 350ML 7.5x19 CM / CODE RIT109

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

BERES KAFEJE COFFEE MAKER 350ML 7.5x19 CM /

CODE RIT109

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.