BackBack

ABAZHUR TAVANI KIDS white-orange D30x70cm/CODE PAK202-000108

Lek 3,000 Lek 2,700

ABAZHUR TAVANI KIDS white-orange D30x70cm/ CODE PAK202-000108

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ABAZHUR TAVANI KIDS white-orange D30x70cm/

CODE PAK202-000108

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.