BackBack

Abazhur E27 wood walnut-grey shape D45x43x166cm/CODE PAK 224-000027

Lek 12,350

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE Abazhur dyshemeje dru arre-grey D45x43x166cm Specifikimet:* Mbështetje në një bazë druri të përforcuar (trekëmbësh) në ngjyrë arre.* Specifikimi i veçantë dhe kapela me qëndrueshmëri të lartë për...

Përshkrimi i Produktit

AFATI I DOREZIMIT 5-10 DITE

Abazhur dyshemeje dru arre-grey D45x43x166cm

Specifikimet:
* Mbështetje në një bazë druri të përforcuar (trekëmbësh) në ngjyrë arre.
* Specifikimi i veçantë dhe kapela me qëndrueshmëri të lartë për llambat ofrohet në ngjyrë gri dhe krijon një atmosferë të ngrohtë në shtëpi pasi shpërndan dritën.
* Lloji i llambës: E27
* Fuqia: 220-240V 50HZ 60W Maks
* Ndërprerësi i ndezjes/fikjes
* Llamba nuk përfshihet

Dimensioni i produktit:
Kapelë: D45 - Lartësia: 24cm
Lartësia totale: 1.66 metra
Hapja e bazës së trekëmbëshit: 43 cm

Komente:
*Produkti dorëzohet i pamontuar, në ambalazh fabrike dhe me një udhëzues montimi të detajuar
*Ngjyra e ngjyrave të produktit mund të ndryshojë pak nga paraqitja fotografike në ekranin tuaj

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.