BackBack

Abazhur dyshemeje PWL-1059 ngjyre arre-bezhe D38x140cm/CODE Pak202-000001

Lek 3,000

Abazhur arre-bezhe D38x140cmSpecifikimet:* Kornizë prej MDF. E disponueshme ne ngjyre arre.* Kapelë PVC dhe pëlhurë. Ngjyra bezhe.* Ka një vend për 1 llambë E27. Nuk përfshihet në paketë.* Ka një çelës ndezës/fikje.Dimensioni...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
Abazhur arre-bezhe D38x140cm

Specifikimet:
* Kornizë prej MDF. E disponueshme ne ngjyre arre.
* Kapelë PVC dhe pëlhurë. Ngjyra bezhe.
* Ka një vend për 1 llambë E27. Nuk përfshihet në paketë.
* Ka një çelës ndezës/fikje.

Dimensioni i produktit
Diametri i kapelës: 38 cm.
Lartësia e kapelës: 21 cm.
Gjithsej: 38x140 cm

Komentet:
Produkti dorëzohet në paketim të fabrikës dhe me një udhëzues të detajuar montimi. Ngjyra e produktit mund të ndryshojë pak nga shfaqja e fotografisë në ekranin tuaj
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.