BackBack

VAZO QELQI 7 LITRA/ Height:30 Length:22 Width:22CM/CODE NT8601K4

Lek 2,500 Lek 1,750

VAZO QELQI 7 LITRA / Height:30 Length:22 Width:22CM/ CODE NT8601K4

Përshkrimi i Produktit

VAZO QELQI 7 LITRA / Height:30 Length:22 Width:22CM/

CODE NT8601K4

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.