BackBack

TERMUS 500mL 6 COLORS/CODE 6-60-560-0067

Lek 1,900 Lek 1,330

TERMUS 500mL 6 COLORS/ CODE 6-60-560-0067

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TERMUS 500mL 6 COLORS/

CODE 6-60-560-0067

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.