BackBack

TENXHERE PRESIONI 8L CHROMA / CODE 014003201

Lek 14,000 Lek 11,200

  TENXHERE PRESIONI 8L CHROMA / CODE 014003201 Ngjyra: Inox-e kuqe Përmasat: ∅22cm Kapaciteti: 8Lt Materiali: 18/10 çelik inox me trashësi të përforcuar. Baza e trefishtë e grumbullimit të nxehtësisë të...

Nxito, ka vetëm 7 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

 

TENXHERE PRESIONI 8L CHROMA / CODE 014003201

Ngjyra: Inox-e kuqe

Përmasat: ∅22cm

Kapaciteti: 8Lt

Materiali: 18/10 çelik inox me trashësi të përforcuar.

Baza e trefishtë e grumbullimit të nxehtësisë të mikroskopit të minimizuar, 
siguron kursime më të mëdha të kohës dhe energjisë. Dorezat dhe dorezat janë bërë nga bakelit izolues termik me veshje kaq prekëse
për një rehati më të madhe Kapaku ka një mekanizëm inovues mbyllës që lejon atë të vendoset dhe të mbyllet
në tenxhere në çdo pozicion dhe një sistem sigurie me 4 shpejtësi. Rregullatori i presionit ofron 3 nivele gatimi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave: elektrike, qeramike, gaz dhe induksion.
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.