BackBack

TENXHERE PRESIONI 8 LITRA ROBUSTO PLUS D:27cm \CODE 014010301

Lek 18,900 Lek 15,120

TENXHERE PRESIONI 8 LITRA \CODE  014010301 Tenxhere me presion Robusto Plus me një dizajn të gjerë dhe një kapak inovativ bllokohetkudo dhe hapet dhe mbyllet me një lëvizje. Kapaciteti: 8 litra...

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE PRESIONI 8 LITRA \CODE  014010301

Tenxhere me presion Robusto Plus me një dizajn të gjerë dhe një kapak inovativ bllokohet
kudo dhe hapet dhe mbyllet me një lëvizje. Kapaciteti: 8 litra Diametri: 27 cm. Kapak inovativ me mbyllje të lehtë që bllokohet kudo në tenxhere Doreza e hapjes, Grepa mbyllës të përforcuar për siguri maksimale Rregullatori i presionit tre pozicionesh Tregues i brendshëm për mbushjen maksimale të lëngjeve Doreza ergonomike, izoluese e butë prek butë Çelik inox 18/10 CrNi, i trashë dhe lustrues i shkëlqyeshëm Baza akumuluese e nxehtësisë 3-fish që thith dhe transmeton nxehtësinë në mënyrë
të barabartë i përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave: induksion, gaz, elektrik
dhe qeramikë.
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.