BackBack

TENXHERE PER QUMESHT INOKSI 18/10 INOX 2.6LITER SUPERIOR D-18.CM /CODE 60.000.18

Lek 7,700 Lek 6,000

TENXHERE INOKSI 18/10 INOX 2.6LITER SUPERIOR  D-18 CM/ CODE 60.000.18

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE INOKSI 18/10 INOX 2.6LITER SUPERIOR  D-18 CM/

CODE 60.000.18

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.