BackBack

TENXHERE INOKS 18/10 "SUPERIOR" D-26CM 7.6 LITER/ CODE 60.000.26

Lek 9,800 Lek 7,840

TENXHERE INOKS 18/10 "SUPERIOR" D-26CM 7.6 LITER/ CODE 60.000.26

Nxito, ka vetëm 7 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE INOKS 18/10 "SUPERIOR" D-26CM 7.6 LITER/

CODE 60.000.26

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.