BackBack

TENXHERE GATIMI INOKSI "OMEGA " 24CM/CODE BON 2256

Lek 8,000 Lek 3,950

TENXHERE GATIMI INOKSI "OMEGA " 24CM/ CODE BON 2256

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE GATIMI INOKSI "OMEGA " 24CM/

CODE BON 2256

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.