BackBack

TENXHERE E CEKET VESHJE GURI LOW CASSEROLE SAUTEGE 28CM "PETRA"/CODE 70.20.030

Lek 8,200 Lek 5,740

TENXHERE E CEKET VESHJE GURI LOW CASSEROLE SAUTEGE 28CM "PETRA"/ CODE 70.20.030 

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TENXHERE E CEKET VESHJE GURI LOW CASSEROLE SAUTEGE 28CM "PETRA"/

CODE 70.20.030 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.