BackBack

TAVE FURRE VESHJE GURI RECT/LAR ROASTER 40X22X10,7 CM/CODE 70.020.40

Lek 9,700 Lek 7,760

TAVE FURRE VESHJE GURI RECT/LAR ROASTER 40X22X10,7 CM/ CODE 70.020.40

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVE FURRE VESHJE GURI RECT/LAR ROASTER 40X22X10,7 CM/

CODE 70.020.40

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.