BackBack

TAVE FURRE PORCELAN OVAL FLOWER CREAM 39CM /CODE 37.050.85

Lek 4,400 Lek 3,080

TAVE FURRE PORCELAN OVAL FLOWER CREAM 39CM / CODE 37.050.85

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAVE FURRE PORCELAN OVAL FLOWER CREAM 39CM /

CODE 37.050.85

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.