BackBack

TAS SERVIRJE 31.5CM SALAD BOWL 2PCS ACACIA 1317/CODE 65.000.201

Lek 7,130 Lek 4,970

TAS SERVIRJE 31.5CM SALAD BOWL 2PCS ACACIA 1317/ CODE 65.000.201

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS SERVIRJE 31.5CM SALAD BOWL 2PCS ACACIA 1317/

CODE 65.000.201

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.