BackBack

TAS SALLATE PORCELAIN WHITE/NATURAL D27X11CM/CODE 6-60-476-0005

Lek 4,900 Lek 3,920

TAS SALLATE PORCELAIN WHITE/NATURAL D27X11CM/ CODE 6-60-476-0005

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS SALLATE PORCELAIN WHITE/NATURAL D27X11CM/

CODE 6-60-476-0005

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.