BackBack

TAS SALLATE ME 2 LUGE SERVIRJE Height:17 Length:20 Width:20/CODE WEM902

Lek 3,000 Lek 2,170

TAS SALLATE ME 2 LUGE SERVIRJE Height:17 Length:20 Width:20/ CODE WEM902

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS SALLATE ME 2 LUGE SERVIRJE Height:17 Length:20 Width:20/

CODE WEM902

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.