BackBack

TAS SALLATE 22.5X22.5X13CM/CODE FOK105

Lek 3,400 Lek 2,380

TAS SALLATE 22.5X22.5X13CM/ CODE FOK105

E shitur

Përshkrimi i Produktit

TAS SALLATE 22.5X22.5X13CM/

CODE FOK105

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.