BackBack

TAS 3/PCS 29.5 CM /CODE WEM712

Lek 1,300 Lek 910

TAS 3/PCS 29.5 CM / CODE WEM712

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

TAS 3/PCS 29.5 CM /

CODE WEM712

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.