BackBack

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10) 370MG A118 4 CODE TAB-A118

Lek 6,700 Lek 4,690

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10)  370MG A118 4 CODE TAB-A118

Përshkrimi i Produktit

TABAKA INOKSI ME DOREZA(STAINLESS STEEL 18/10)  370MG A118 4

CODE TAB-A118

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.