BackBack

SET VAZO 3 COPE METAL COFFEE/SUGAR/TEA CANISTER WHITE D10X16cm/CODE 6-60-151-0015

Lek 2,600 Lek 1,820

SET VAZO 3 COPE METAL COFFEE/SUGAR/TEA CANISTER WHITE D10X16cm/ CODE 6-60-151-0015

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET VAZO 3 COPE METAL COFFEE/SUGAR/TEA CANISTER WHITE D10X16cm/

CODE 6-60-151-0015

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.