BackBack

SET THIKE SPATUL SERVIRJE EMBELSIRE DURABLE ROSE GOLD MATT /CODE 45.041.05

Lek 2,500 Lek 2,000

SET THIKE SPATUL SERVIRJE EMBELSIRE  DURABLE ROSE GOLD MATT / CODE 45.041.05

E shitur

Përshkrimi i Produktit

SET THIKE SPATUL SERVIRJE EMBELSIRE 

DURABLE ROSE GOLD MATT

/

CODE 45.041.05

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.