BackBack

SET THIKASH 6 pcs knife set with stand, dark purple, Kikoza Collection/CODE BH/2269A

Lek 7,600

SET THIKASH 6 pcs knife set with stand, dark purple, Kikoza Collection/ CODE BH/2269A √ PRECISE LASER CUT STAINLESS STEEL BLADE√ ERGONOMICALLY DESIGNED DURABLE, NON-SLIP HANDLE THAT PERFECT FOR PREPARING THE...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET THIKASH 6 pcs knife set with stand, dark purple, Kikoza Collection/

CODE BH/2269A

√ PRECISE LASER CUT STAINLESS STEEL BLADE
√ ERGONOMICALLY DESIGNED DURABLE, NON-SLIP HANDLE THAT PERFECT FOR PREPARING THE FOOD FAST
√ THE BLADE FIT PERFECTLY INTO THE STAND

 

Material:
knife: one piece stainless steel
stand: stainless steel
Include:
Chef knife 20 cm
Bread knife 20 cm
Santoku knife 17,5 cm
Utility knife 12,5 cm
Paring knife 9 cm
Color: metallic dark purple

 MODEL NO BH-2269

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.