BackBack

SET THIKASH 6 pcs knife set with stand, burgundy/CODE BH/2450

Lek 7,100

SET THIKASH 6 pcs knife set with stand, burgundy/ CODE BH/2450 Material:STAINLESS STEEL Chef knife 20 cm Slicer knife 20 cm Bread knife 20 cm Utility knife 12,5 cm Paring knife...

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET THIKASH 6 pcs knife set with stand, burgundy/

CODE BH/2450

Material:STAINLESS STEEL
Chef knife 20 cm
Slicer knife 20 cm
Bread knife 20 cm
Utility knife 12,5 cm
Paring knife 9 cm
Stainless steel stand
Color: burgundy

  • PRECISE LASER CUT STAINLESS STEEL BLADE
  • ERGONOMICALLY DESIGNED DURABLE HANDLE, PERFECT FOR PREPARING THE FOOD FAST
  • THE BLADE FIT PERFECTLY INTO THE STAINLESS STEEL STAND
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.