BackBack

SET SEVIRJE BAMBOO 3P RECT HAND 0792/CODE 65.000.139

Lek 3,400 Lek 2,720

SET SEVIRJE BAMBOO 3T RECT HAND 0792/ CODE 65.000.139 DIMENSIONI  40 X 9 CM. PERMASAT E TASAVE: 10 X 5 CM. E PERSHTATSHME PER SERVIRJE SALLATERASH DHE SALCA TE NDRYSHME  ESHTE E...

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET SEVIRJE BAMBOO 3T RECT HAND 0792/

CODE 65.000.139

  • DIMENSIONI  40 X 9 CM.
  • PERMASAT E TASAVE: 10 X 5 CM.
  • E PERSHTATSHME PER SERVIRJE SALLATERASH DHE SALCA TE NDRYSHME 
  • ESHTE E PERDORSHME NE LARESE PJATASH ,FURRE DHE MIKROVALE 
  • PAKETIM NE KUTI DHURATE 
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.