BackBack

SET PJATE EMBELSIRE 6 COPE BR/ TIFFANY 21CM/CODE RSG103K6

Lek 3,400 Lek 2,380

SET PJATE EMBELSIRE 6 COPE BR/ TIFFANY 21CM/ CODE RSG103K6

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATE EMBELSIRE 6 COPE BR/ TIFFANY 21CM/

CODE RSG103K6

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.