BackBack

SET PJATA 20 COPE SUOMI /CODE 25.175.40

Lek 15,800 Lek 12,640

SET PJATA 20 COPE SUOMI / CODE 25.175.40 6 COPE PJATA TE CEKETA 6 COPE PJATA TE THELLA 6 COPE PJATA FRUTE  1 TAS SALLATE  1 PJATANCE 

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

SET PJATA 20 COPE SUOMI /

CODE 25.175.40

6 COPE PJATA TE CEKETA

6 COPE PJATA TE THELLA

6 COPE PJATA FRUTE 

1 TAS SALLATE 

1 PJATANCE 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.